anna-dymna-blog-cover

Stylizacja włosów Anna Dymna

Wczoraj na moim fotelu gościła wyjątkowa klientka – Pani Anna Dymna. To wielki zaszczyt wykonywać stylizację włosów dla wspaniałej aktorki, która już od dziecka gościła w moim domu występując w licznych ekranizacjach, uwielbianych przez całą rodzinę.  Oczywiście nie zabrakło wspólnego zdjęcia i autografu 🙂 Dziękuję Pani Aniu było mi bardzo miło!

Dusza artystki o wielkim sercu

Pani Anna to nie tylko dusza artystki, ale osoba o wielkim sercu, która od wielu lat angażuje się w pomoc potrzebującym. Jako prezes Fundacji Mimo Wszystko, ma swój szczególny udział w otwieraniu naszych serc na problemy osób niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo. To właśnie dzięki Fundacji powstały dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne „Dolina Słońca” w Radwanowicach oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Lubiatowie. Pani Anna i Fundacja „Mimo Wszystko” jest także organizatorem corocznego Festiwalu Zaczarowanej Piosenki oraz Ogólnopolskich Dni Integracji „Mimo wszystko”. To tylko niektóre ze wspaniałych inicjatyw jakie podejmuje Fundacja pod wodzą Pani Anny, a sama Pani Prezes została odznaczona ogromną ilością odznaczeń z swoje dokonania.

Fundacja „Mimo wszystko”

Gdybyście chcieli dowiedzieć się więcej o działalności Pani Anny i Fundacji ” Mimo Wszystko” lub przekazać darowiznę, wszystkie informacje znajdziecie na stronie https://mimowszystko.org/

Zachęcam! Pomagajmy!

Może Ci się spodobać także