jesienna-sesja-kolekcji-slubnej-2

Jesienna sesja kolekcji ślubnej

Tegoroczna złota polska jesień, to fantastyczne tło dla artystycznych projektów, takich jak plenery fotograficzne czy malarskie, albo bardziej komercyjne sesje ślubne, rodzinne czy narzeczeńskie.

Zdjęcia z kasztanami, złotymi liśćmi i kolorowymi krajobrazami zalały tablice w mediach społecznościowych. I słusznie, bo taka aura trwa tylko kilka tygodni w roku i nie każdego roku mamy okazję z niej skorzystać! Korzystajmy więc.

Kolekcja ślubnej domu mody Fulara&Żywczyk

I mnie udało się zażyć odrobinę świeżego powietrza i popatrzeć na tę piękną scenerię. Stała się ona tłem dla sesji zdjęciowej luksusowej kolekcji ślubnej domu mody Fulara&Żywczyk, do której miałam przyjemność czesać. Sesja odbyła się w Parku im. Wojciecha Bednarskiego oraz innych malowniczych miejscach w Krakowie.

To był bardzo pracowity, ale też bardzo owocny dzień! Przepiękne kreacje, biżuteria oraz nieodzowny element wyglądu modelki czyli fryzura, pozwoliły w artystyczny sposób pokazać ekskluzywną modę ślubną.

Biżuteria do włosów

Stylizacje włosów musiały zostać wpasowane w stylistykę kreacji, ale też pięknie prezentować biżuterię do włosów i proponowane nakrycia głowy. Ciekawym pomysłem okazało się plecenie we włosy „owoców jesieni” tj. jarzębiny i dzikiego jabłka. Nad całością projektu czuwała wspaniała fotograf https://www.facebook.com/marianna.p.foto/

Efekty całej sesji możecie obejrzeć tu:
http://www.fularazywczyk.pl/new-look-cat/art-gold-bride,1556

Tymczasem prezentuję kilka własnych zdjęć zza kulis 🙂

Może Ci się spodobać także