O mnie

divider-n1

Jestem doświadczonym fryzjerem ślubnym - specjalistką w swojej dziedzinie, z ogromną wiedzą i pasją. Każdej klientce zapewniam usługę na najwyższym poziomie oraz indywidualne podejście i otwartość na jej potrzeby.

Wszystko zaczęło się od lalek.. Już od najmłodszych lat zajmowało mnie układanie włosów, jednak dopiero w dorosłym życiu uświadomiłam sobie, że tej pasji chcę poświęcić się zawodowo. Rozpoczęłam naukę w szkole fryzjerskiej oraz staż w jednym z najlepszych salonów fryzjerskich w Krakowie - Atelier Bernady. Tu pod okiem wspaniałych stylistów fryzur przez trzy lata doskonaliłam swoje umiejętności i brałam udział w wielu projektach oraz sesjach zdjęciowych. W międzyczasie zdobyłam dyplom fryzjera i wciąż podnosiłam kwalifikacje, podczas licznych szkoleń z najlepszymi stylistami na świecie i w renomowanych szkołach fryzjerskich m.in. Akademia Berendowicz & Kublin czy Gnatyshyn Academy. Zdobywając różnorodne doświadczenie, a także podczas pracy z klientkami odkryłam, że moją największą miłością są upięcia. Postanowiłam, że tej właśnie dziedzinie chcę poświęcić się całkowicie i rozpoczęłam indywidualną pracę przy uroczystościach ślubnych.

czytaj więcej

Od kilku lat towarzyszę Pannom Młodym w ich wyjątkowym dniu. To właśnie moje klientki, wspaniałe kobiety i ich historie, są dla mnie inspiracją. Każda z nich prezentuje odrębny styl, ma inną urodę i oczekiwania. Dzięki bogatemu doświadczeniu i umiejętnościom, każdej z Pań mogę zaproponować dopracowaną i unikatową stylizację. Przyjemność jaką czerpię z pracy przekładam na ogromne pokłady wyobraźni i jestem w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania. Każdą fryzurę komponuję z urodą i charakterem klientki oraz strojem i oprawą wesela. W swoje prace wkładam serce i dbam, aby wizerunek przygotowywanych przeze mnie Pań był jedyny w swoim rodzaju i zgodny z najnowszymi trendami. Oddaj swoją stylizację ślubną w moje ręce – olśnisz rodzinę i przyjaciół, a sama będziesz wniebowzięta!

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

keiso-4
Znajdziesz mnie:

© 2019 Copyright. Keiso - Fryzjer Ślubny. All rights reserved. Designed by Diamond Creators.