b22

Miłość w Zakopanem

Ślub Państwa Aleksandry i Gabriele

Zakopane 1.09.2018

Ostatni weekend wakacji spędzony w Zakopanem wspominam z sentymentem i wielką sympatią! A to wszystko za sprawą wspaniałej uroczystości ślubnej Państwa Aleksandry i Gabriele. Piękny krajobraz, dopracowana aranżacja wnętrza i ogrodu oraz góralska oprawa, a przede wszystkim szczęśliwi i zakochani Państwo Młodzi:)

Aż 15 Pań z gości weselnych oddało się w nasze fryzjerskie ręce.

Ten międzynarodowy polsko-włoski ślub odbył się we wnętrzu górskiego kościoła, a przyjęcie weselne urządzono w ośrodku Kraina Smaku w Zakopanem. Tam też, aż 15 Pań z gości weselnych oddało się w nasze fryzjerskie ręce. Aby zadbać o fryzurę każdej z nich, jak zwykle przy tak dużych realizacjach, pracowałyśmy wspólnie z koleżanką z Hi Beauty Patrycja Burzawa.

Przy akompaniamencie polsko-włoskich rozmów pracowałyśmy cały poranek.

Zakopane przywitałyśmy już dzień wcześniej, ponieważ przygotowania w dniu ślubu zaczynałyśmy bladym świtem. W piątkowy wieczór spędzony na Krupówkach nabierałyśmy sił przy góralskim jadle, aby następnego dnia z krzepą juhasa ruszyć do boju:) Pobudka o 5:30, szybkie śniadanko, kawa i przybycie na miejsce przygotowań. Tam przy akompaniamencie polsko-włoskich rozmów, w gronie podekscytowanych mam, babć, cioć, sióstr i kuzynek, pracowałyśmy cały poranek.

Zwieńczeniem mojego dnia była praca nad fryzurą ślubną oraz makijażem Pani Aleksandry.

Zwieńczeniem mojego dnia była praca nad fryzurą ślubną oraz makijażem pięknej i przemiłej Panny Młodej, Pani Aleksandry. Niskie objętościowe upięcie zwieńczone ozdobą z kryształami oraz makijaż podkreślający oczy, dopełniły stylizację ślubną skrzętnie przemyślaną przez Panią Olę.


Oto zdjecia tych wyjątkowych chwil..Dla wyjątkowych Państwa Młodych jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego! Pozdrawiam Serdecznie!

Może Ci się spodobać także